Актуальні новини

У Львівській філармонії відбудеться перший за 5 місяців живий концерт

Після 5-місячної перерви на карантин у Львівській філармонії відбудеться перший живий концерт. 27 серпня симфонічний оркестр «INSO-Львів» виступить у великому складі з програмою І’mпульс у спеціально трансформованому концертному залі.

Музиканти виконають П’яту симфонію Людвіга ван Бетховена, «Українську сюїту» для симфонічного оркестру Андрія Гнатишина – львівського композитора, який навчався у Станіслава Людкевича, а потім продовжив навчання у Новій Віденській консерваторії.

«Диригуватиме концертом українець Ярослав Шемет, який приїхав до Львова з Польщі спеціально для участі у проекті. Це не перший творчий експеримент маестро та оркестру. Зокрема, в умовах суворого карантину було підготовлено, записано і представлено музичний дебют увертюри до опери Дж. Верді «La Forza del Destino» в режимі «залишайся вдома», — розповідають організатори.

За словами заступниці гендиректора Львівської філармонії Іоланти Пришляк, заклад починає працювати в нових реаліях у тестовому режимі, для живих зустрічей з глядачами.

«Це перший після 5 місяців карантину живий концерт оркестру з новою посадкою та малою кількістю глядачів — 20. На сцені буде більше людей, ніж в залі», — розповіли ZAXID.NET у філармонії.


Крісла музикантів розставляють далеко одне від одного для зберігання дистанції (фото філармонії)

Цієї неділі, 23 серпня, о 15:00 відбудеться відкрита репетиція оркестру «INSO-Львів» у великому залі філармонії. Сам концерт відбудеться 27 серпня о 19:00. Кількість слухачів обмежена – по 20 квитків на кожний концерт. Квитки на репетицію можна купити у касі, а на концерт продаватимуть у форматі онлайн-аукціону на офіційній сторінці оркестру у Facebook. Умови продажу квитків опублікують 22 серпня.

Хто не зможе потрапити в концертну залу, матиме нагоду переглянути трансляцію наживо на YouTube-каналі та на сторінці оркестру в Facebook.

  Оля Цибульська показала своїм шанувальникам декілька фотографій з сином

Залишити відповідь