Актуальні новини

Сенсаційна новина: у Меган Маркл і принца Гаррі з’явився свій особистий акаунт в Instagram

Ця знаменна подія багатьох змусила по-новому подивитися на королівську сім’ю Великобританії.

Ця знаменна подія багатьох змусила по-новому подивитися на королівську сім'ю Великобританії.

Сьогодні трапилася подія, що викликала величезний резонанс і змусила по-новому подивитися на ситуацію. Так, буквально кілька хвилин тому стало відомо про те, що герцоги Сасекські тепер мають свій аккаунт в Instagram, інформує .

Не секрет, що з появою в королівської сім'ї Великобританії екс-актриси Меган Маркл їх життя закрутилося по-новому. Британська преса регулярно пише про те, який сильний вплив вона має на принца Гаррі. Про це нібито раніше казав принц Гаррі, а Кейт Міддлтон перебуває чи не в прямій конфронтації з молодшої невісткою.

Тепер же в офіційному акаунті королівської сім'ї в Instagram з'явилося повідомлення про те, що цей аккаунт буде присвячений тільки роботі герцогів Кембриджських, а у Меган і Гаррі буде своя сторінка.

Нова особиста сторінка герцогів Сасекських – sussexroyal. І в першому пості Меган і Гаррі, які зараз чекають первістка, звернулися до фоловерів:

Сенсаційна новина: у Меган Маркл і принца Гаррі з'явився свій особистий акаунт в Instagram.

"Ласкаво просимо в наш офіційний Instagram; Ми з нетерпінням чекаємо можливості поділитися роботою, яка рухає нами, ініціативами, які ми підтримуємо, важливими оголошеннями і можливістю пролити світло на ключові питання. Ми дякуємо вам за вашу підтримку та вітаємо вас на @sussexroyal. – Harry & Meghan

Судячи з коментарів, багатьом незрозуміле таке рішення, мовляв, за стільки років Кейт Міддлтон не захотіла особисту сторінку для своєї родини, а у Меган вже такі привілеї. Більш того, на хвилі чуток про переїзд подружжя та їх окремий офіс, це виглядає, як остаточний розрив між братами.

Сенсаційна новина: у Меган Маркл і принца Гаррі з'явився свій особистий акаунт в Instagram.

Хто знає, що відбувається насправді і чи потрібно шукати підступ у таких діях британських монархів. Але, на нашу суб'єктивну думку, це цілком логічно. До заміжжя у Меган Маркл була дуже успішна кар'єра, такий же розвинений профіль в Instagram і блог про лайфстайл, який їй довелося закрити. А нова сторінка – та можливість звіту та поширення ідей вже в якості герцогині Сасекської донести свої меседжі, яка допоможе в її новій роботі.

  Троє артистів Львівської опери не повернулися в Україну з гастролей у Фінляндії

Як буде складатися ситуація далі, ми стежимо за оновленнями.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь