Другий півфінал Євробачення-2019, приніс росіянам радісну новину.

Виступ на Євробаченні-2019 Сергія Лазарєва з треком Scream вийшов видовищним: у ньому російський співак ніби виливає душу в розпал грози, в той час як його оточують двійники. І кадрами з відео описують ряд життєвих ситуацій: від проблем з навчанням і роботою до звички надто все драматизувати, інформує .

Другий півфінал Євробачення-2019, що відбувся в Тель-Авіві в ніч на 17 травня, приніс росіянам радісну новину: представник РФ Сергій Лазарєв пройшов у фінал конкурсу.

Сайт змагання повідомляє, що разом з Лазарєвим за перемогу змагатимуться 25 інших представників різних країн. Російський співак буде виступати в першій частині фіналу під номером п'ять.

Сергій Лазарєв виконав пісню Scream, яку для нього, написав продюсер співака Філіп Кіркоров і композитор з Греції Дімітріс Контопулос. Під час виступу артиста на сцені стояли монітори, які спочатку показували просто відображення співака, а потім — його двійників, які немов ожили та почали рухатися по-своєму. Все це супроводжувалося спецефектами у вигляді дощу та блискавок.

Відео з виступом Лазарєва вже є на YouTube, і подивитися його можна нижче.