Цікаві факти до Дня студента.

Сергій Притула в очах багатьох українців є прикладом ерудованого українця, який може легко підтримати будь-яку тему в розмові. Проте, як з’ясувалося, в роки студентства він пропускав заняття та складав іспити вже після сесії, інформує Ukr.Media.

Всі знають, що Притула став відомим ведучим і засновником «Вар’яти-шоу», без профільної освіти. Перед днем студента він вирішив пригадати своє навчання в Тернопільській академії народного господарства. Як зізнався шоумен, він регулярно пропускав заняття.

  • «Із другого курсу я почав складати всі сесії за індивідуальною відомістю. У той час я вже працював на радіо і займався КВК. Якщо чесно, то на навчання мені просто не вистачало часу. Я міг пропускати заняття, але потім приходив на кафедру і все складав. Третій курс практично весь пропустив, бо поїхав у Великобританію на заробітки. На четвертий рік, після повернення до України, був призначений студентським деканом інституту», — розповів Сергій.

Ведучий поєднував декілька робіт: бармен у кафе, ведучий на радіо та методист декана. Попри все це в навчанні він не був аутсайдером.

  • «Я завжди достатньо добре вчився. Трійок у мене не було. Взагалі закінчив магістратуру з відзнакою. Проте за спеціальністю не працював жодного дня. Всі набуті знання мені знадобилися в іншому. Я мав працювати у фіскальних органах, але натомість сам став підприємцем і моя освіта мені пізніше допомогла під час спілкування з фіскалами».