Актриса ніколи не хотіла вийти заміж.

Знаменита голлівудська актриса Шарліз Терон зараз в центрі загальної уваги. 44-річна зірка кіно з’явилася на обкладинці журналу Glamour. Гарні фото і подробиці інтерв’ю дивіться у нашому матеріалі, інформує Ukr.Media.

Для початку зазначимо, що американський Glamour запросив знятися для обкладинки в цьому місяці багатьох іменитих жінок: це Яра Шахіді, Ава Дюверней, Меган Рапіно, Маргарет Етвуд, Торі Берч, представниці Центру освіти і юридичних послуг для біженців та іммігрантів, а також Грета Тунберг, яка нещодавно виступила з емоційною промовою за збереження клімату.

Але в цей раз ми ділимося з вами кадрами красивої фотосесії Шарліз Терон.

Так, у бесіді з журналістами артистка відкрила завісу таємниці в особисте життя. Зараз вона не в стосунках і не закохана. Більш того, Шарліз Терон ніколи не хотіла заміж.

“У мене вже давно ні з ким не було відносин. Я ніколи не хотіла вийти заміж. І я не бачу в цьому проблему і не відчуваю складнощів. Мені здається, люди цим сильно здивовані, особливо жінки, чи не так?”

Актриса, яка раніше перебувала у відносинах з актором Стюартом Таунсендом, а також Шоном Пенном — зараз присвячує всю себе дітям, кіно і соціальним ініціативам.

Нагадаємо, що у Терон є благодійний фонд The Charlize Theron Africa Outreach Project, діяльність якого спрямована на поліпшення життєвих умов мешканців Африки.

“У мене завжди було усвідомлення того, що все, що у мене є, може колись закінчитися. Є якийсь момент, який може ніколи не настати. Я кажу своїм дітям, що не думаю, що вони занадто малі, щоб не розуміти цінність того, що у них є зараз.”

  Анастасія Приходько показала архівні знімки з нагоди другої річниці вінчання з чоловіком

І багато хто, поділяючи таку позицію зірки, хвалять її за те, що вона цьому навчає своїх дітей.

Також дивіться кадри фотосесії Шарліз Терон для Glamour.