Актуальні новини

Надія Мейхер зізналася, чому стала співачкою

Співачка опублікувала свою історію в особистому мікроблозі.

Ось вже багато років мільйони людей по всій Україні і не тільки захоплюються талантом Надії Мейхер, яка прославилася завдяки участі в групі "ВІА Гра". Шанувальники знають напам'ять всі пісні популярного колективу, кліпи і, незважаючи на те, що він розпався, як і раніше асоціюють його з Мейхер, інформує .

Але що саме спонукало колись юну Надію спробувати себе в ролі співачки? Про це вона чи не вперше розповіла днями в особистому мікроблозі.

"Я давно помітила, що практично все творче, за що беруся, родом з дитинства (навіть внутрішньоутробного)… Коли я дізналася про мрію моєї МАМИ-стати співачкою. Але вона так і залишилася там, у минулому… Батьки їй не дозволили здійснити бажання стати співачкою, вважали, що це не професія. Частину свого життя мама присвятила торгівлі і досягла успіху в цій галузі… Галині Анатоліївні було 18 років, коли вона завагітніла мною. Якась жінка сказала їй, що під час вагітності потрібно загадувати, яка повинна бути зовні твоя дочка (мама знала, що у неї буде дочка), і ким ти хочеш щоб вона стала, коли виросте, і все збудеться.

Не дивлячись на те, що у мами був страшний токсикоз всі дев'ять місяців, вона все ж знаходила сили мріяти про те, що її дочка обов'язково буде дуже красивою і неодмінно стане співачкою… Я точно знаю, що не просто здійснюю мрію Матусі. А те, що мій сильний рід чекає від мене чогось значущого, високо духовного. І головне, що я повинна нести зі сцени, це тепло, любов, душевність… Лікувати душі і серця. Я безмірно вдячна Богові, своїй душі за те, що народилася в цей час, в цій сім'ї. Дякую вам, мої дорогі шанувальники творчості, що поруч душею і серцем, що розділяєте мої творчі пориви. Нехай Ваші мрії завжди збуваються, неодмінно будуть наповнені вашою любов'ю і Божим благословенням. І нехай ваша Душа, не знаючи спокою, здійснить в цьому житті Все, що задумала, будучи ще "Там". P. S. А мій Татусь так мене любив і любить, що можна половину Землі висвітлити його енергією і силою Батьківської Любові, до мене…"

  У прокат вийшов український фільм «Снайпер. Білий ворон»

Залишити відповідь