Актуальні новини

Ще одна райрада на Львівщині заборонила діяльність УПЦ МП

У Золочівському районі на Львівщині заборонили діяльність Української православної церкви Московського патріархату та Української правовірної греко-католицької церкви («секти Догнала»). Відповідне рішення ухвалили депутати на сесії районної ради 8 липня. Раніше такі рішення прийняли Львівська районна рада та Львівська міська рада.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1546206 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1546206{
margin: 0!important;
}
}

Також депутати звернулися до Верховної Ради про прийняття аналогічної заборони УПЦ МП на державному рівні. Голова Золочівської райради Орест Кавецький у своєму відеозверненні 11 липня подякував депутатам за прийняте рішення та пообіцяв вжити всіх заходів для його практичної реалізації на території району.

Раніше 8 червня Львівська райрада заборонила діяльність УПЦ МП у Львівському районі. Парафіям цієї церкви дали два тижні, щоб перейти у підпорядкування ПЦУ.

30 червня діяльність УПЦ МП та «секти Догнала» заборонила Львівська міська рада. Натомість у Львівській ОДА вважають, що втілити в життя рішення органів місцевого самоврядування щодо заборони УПЦ МП неможливо – така заборона має бути прийнята Верховною Радою на законодавчому рівні.

  21 квітня почнеться перший Онлайн-фестиваль європейського кіно 2020

Залишити відповідь