Актуальні новини

У вихідні окремі львівські музеї та екскурсії можна відвідати за півціни

У Львові ще раз підсумують ювілеї 2021 року. З цієї нагоди запрошують у відповідні музеї та проведуть авторські екскурсії. Двоє відвідувачів зможуть прийти за вартістю одного квитка.

Акція «День народження #ДляСвоїх» відбудеться у найближчий вікенд, 18-19 грудня. Її учасники зможуть оглянути експозиції музеїв чи прийти туди на екскурсію. Також заплановані тематичні прогулянки містом, які присвячені круглим датам від заснування храму чи культурної установи або дня народження відомої людини.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1532384 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1532384{
margin: 0!important;
}
}

Наприклад, щоб дізнатися більше про життя Михайла Грушевського, Івана Франка чи Євгена Коновальця для львів’ян підготували екскурсії не тільки в їхні музеї, а й пішохідні мандрівки місцями, пов’язаними з їхнім життям. Поціновувачам архітектури покажуть будинки, які звели цьогорічні ювіляри Іван Левинський та Юліан Захарієвич, а літератури – місця письменника-фантаста Станіслава Лема.

До 250-річчя астрономічної обсерваторії Львівського університету відвідувачам покажуть локації, дотичні до її роботи. А з нагоди 120-річчя спорудження будівлі пожежної стражниці Львова запрошує музей пожежництва. У храмі святих Ольги і Єлизавети екскурсовод заведе на оглядовий майданчик, а в гарнізонному – на хори з відреставрованими фресками.

Програма акції та умови участі доступні за посиланням. Обов’язковою є попередня реєстрація.

Вперше таку акцію Львівський туристичний офіс організував у травні 2020 року, щоб підтримати екскурсоводів після першого локдауну.

«Цього року вирішили акцентувати на ювілейних датах, адже у 2021 році ми вшановували ювілеї багатьох визначних людей: як от Станіслав Лем, Іван Франко чи Євген Коновалець та установ: костелу Ольги і Єлизавети чи Музею народної архітектури та побуту ім. Шептицького. Це добра нагода ще раз їх додатково відзначити і спонукати людей до роздумів і дискусій щодо їхньої діяльності», – пояснив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

  Смеюха дала інтерв'ю про конфлікт з Камінською — скандал триває

Залишити відповідь