Меган Маркл виповнилося 39 років.

Інсайдери неодноразово повідомляли, що Меган Маркл і принц Гаррі люблять робити один одному невеликі сюрпризи і подарунки зі сенсом. Відомості про один з таких презентів просочилися в пресу після дня народження дружини принца — 4 серпня їй виповнилося 39 років. Ходили чутки, що Меган збере друзів на вечірці в Монтесіто, що неподалік від Санта-Барбари, але планам на галасливе свято не судилося збутися. Відклавши ідею для вечірки до кращих часів, вона обмежилася сімейним святом — поруч з нею в день народження були чоловік Гаррі, мама Дорія і син Арчі, інформує Ukr.Media.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

У своєму новому будинку в Лос-Анджелесі принц приготував для коханої дружини вечерю з трьох страв. Дорія допомагала йому, а ввечері пригледіла за онуком, щоб дочка і зять могли побути удвох.

Гаррі подарував Меган шоколадний торт, покритий цукровою пудрою, нове намисто і фотографію в рамці, яку зробив сам. За словами інсайдерів, він довго готувався до Дня народження дружини і постарався зробити її свято незабутнім.

Відзначимо, що і Маркл зазвичай вітає чоловіка зі значущими датами так, щоб він відчував її любов і їх міцний зв’язок. З нагоди другої річниці з дня весілля вона встановила на задньому дворі їхнього будинку намет, купила спальні мішки, приготувала вечерю і тим самим відтворила атмосферу їх з Гаррі подорожі в Ботсвану, де вони закохалися один в одного.