Дівчина показала кадри з фотосесії.

В центрі уваги опинилася внучка Софії Ротару. Дівчина показала романтичні кадри з коханим, які тепер обговорюють всі, інформує Ukr.Media.

Ні для кого не секрет, що Софія Євдокименко, 19-річна внучка Софії Ротару, зараз живе в США. Дівчина там вчиться в школі Дизайну Парсонс в Нью-Йорку, а також будує особисте життя.

Лише недавно зірка Instagram розсекретила ім’я свого коханого. Ним виявився 31-річний Денис Жаданов, учасник списку американського Forbes “Топ-30 підприємців Європи молодше 30 років у сфері технологій”. Хлопець також з України, але живе в США, де працює у сфері IT-технологій і є віце-президентом з маркетингу компанії Readdle.

Софія Євдокименко в Instagram показала романтичної фотосесії з коханою людиною. Відзначимо, раніше в мережі ходили чутки про те, що пара готується до заручин. Але знаменита бабуся дівчини в програмі “Світське життя” сказала, що вважає, що Соні поки рано виходити заміж:

“Вона ще юна. Я вважаю, що зарано. Вона повинна закінчити своє навчання, отримати гарну освіту”.

Хто знає, чи прислухається дівчина до порад родичів. До слова, раніше Софія зустрічалася з французьким підприємцем Марком Дюменілом, з яким розлучилася влітку 2020-го.