Український співак Віктор Павлик не припиняє шокувати деталями роману з 25-річною Катериною Реп'яховою.

Артист у спілкуванні з журналістами зізнався, що насправді його нинішня обраниця не була першою дівчиною, з якою він крутив роман, інформує .

Відвертим зізнанням Віктор Павлік приголомшив в програмі «Життя відомих людей». За словами артиста, спочатку з Катериною Реп'яховою він спілкувався, після чого почав таємно зустрічатися. Тільки коли дівчина стала його концертним директором, артист закохався в неї.

Відразу завершити 25-річний шлюб Віктор Павлик не міг: його молодший син Павло боровся з раком. Тому співак ледве не відразу дав Катерині зрозуміти, що не планує залишати дружину.

«На початку я сказав Каті: «Вибач, але у мене є дружина. Сім'ю не кину», — згадав Віктор Павлік.

Однак така заява ніяк не вплинула на стосунки з Катериною Реп'яховою. Згодом Віктор Павлік розповів дружині Ларисі, що їх почуття охололи, а у нього є нова кохана. Водночас співак не приховував, що Катерина була не єдиною, з ким він зраджував дружині. Імена 53-річний ловелас вирішив не називати, однак зазначив, що мав службові романи.

"Між Ларисою і Катею у мене за життя були романи, такі, в легкій формі. Службові романи. Одна, друга дівчина… Лариса мені говорила: «Як так, як ти нам так зраджуєш… Я кажу: «Ну так, Ларисо, ну… Полюбив я Катю, мені з нею добре»,- відверто зізнався артист.

Пара згадала, що Лариса не прагнула боротися за чоловіка, тому просто відпустила його до коханки. Водночас сама Катерина Реп'яхова не відчуває провини за те, що стала причиною розлучення зоряної пари.

«Вона написала, що перехідний прапор передає в мої руки. Тобто вона не боролася, сказала: «Як добре, що ви є, і взагалі забирайте»… Я б у неї вибачення не просила, бо якщо чоловік йде, то винні обидва. Своєї провини не відчуваю. За своє щастя треба боротися», — заявила Катерина Реп'яхова.

  Трохим Безсонник 5 серпня: історія, традиції та прикмети свята