Але і тут не обійшлося без конфлікту.

Шестирічній доньці 39-річної Кім Кардашьян та 42-річного Каньє Уеста Норт про майбутню професію поки думати рано, але дівчинка активно пробує себе в різних амплуа. Їй, схоже, як і її мамі, імпонує світ краси і моди, однак і від тата вона явно дещо успадкувала, інформує Ukr.Media.

Так, Норт виступила на показі нової колекції бренду Каньє Уеста Yeezy на Тижні моди в Парижі і виконала реп. Вийшовши на подіум, дівчинка, стояла поряд з моделями, впевнено читала текст про свої класні нові туфлі.

Гості вітали Норт захопленими криками, але найбільш гордими в цей вечір, звичайно, були її батьки.

“Я так пишаюся моєю Норті! Її перший виступ зворушив мене до сліз. Це була імпровізація. Zaza the Creator, сподіваюся, тобі сподобався її ремікс”, — написала Кім Кардашьян.

Як виявилося, пісню Норт запозичила у починаючої п’ятирічної реп-зірки ZaZa, батьки якої були вкрай незадоволені тим, що Норт виконала композицію їх дочки без її відома. Вони звернулися до Кім і Каньє і закликали їх віддати належне їх дочці.

“Ми пишаємося творчістю. І віримо в те, що вона заслуговує поваги, неважливо, дитяча це творчість чи доросла. Що Кім Кардашян і Каньє Уест і роблять зі своєю дочкою, надихаючись Зазою. Ми не божевільні, але, будь ласка, підтримайте оригінального виконавця в першу чергу! Ми захоплюємося Каньє Уестом і обожнюємо його творчість. Проте ми не хочемо, щоб самовираження нашої дочки знецінювалося”, — написали вони.

Їх заклик не залишився непоміченим. Кім публічно прокоментувала пост батьків дівчинки і спробувала згладити конфлікт.

“Ми любимо тебе, Норт — твоя величезна фанатка. Вона записується в студії зі своїм татом і надихається Зазою і також любить Lay Lay! Сьогоднішнє виконання реміксу Норт на пісню Зази було повною несподіванкою, вона попросила про це в останню хвилину. Я не збиралася замовчувати оригінального виконавця там, де він повинен був бути вказаний. Дуже хотілося б, щоб дівчатка скоріше познайомилися”, — відповіла Кім.

  Знятий в умовах карантину фільм отримав дві нагороди у Європі

Відповідь телезірки батьків дівчинки задовольнила — в сторіс вони відповіли, що тепер все добре.