Актуальні новини

Акредитацію для висвітлення судового процесу у справі МН17 запросили понад 400 представників медіа

Акредитацію для висвітлення судового процесу у справі про збитий над Донбасом у 2014 році малайзійський “Боїнг” запросили понад 400 представників медіа, тоді як для преси в суді зарезервовано 15 місць, повідомила відповідальна за роботу зі ЗМІ під час процесу щодо МН17 суддя Йоланде Вейннобел (Yolande Wijnnobel).
Про це інформує агентство “Інтерфакс-Україна”.
“У залі суду зарезервовано 25 місць для родичів, 15 – для преси, ще один ряд зареєстровано для родичів, які відіграють у суді певну роль – у них є право виступити в суді і розповісти про свої страждання, у них також є право заявити про відшкодування збитків, і є ряд для адвокатів і підсудних. Крім того, в цьому залі є публічна трибуна – там перебуватимуть міжнародні спостерігачі, яких вже зареєстровано 65”, – розповіла Вейннобел, відповідаючи на запитання, скільки всього учасників буде в суді.
Таким чином, за словами судді, в судовій залі буде понад 100 осіб.
“Крім того, поруч із цим залом є ще три інших, в яких також можна буде спостерігати за процесом. Акредитацію для висвітлення процесу запросило понад 400 представників засобів масової інформації”, – зазначила суддя.

  Сімейні вихідні: Осадча показала, як її сім'я насолоджується осінньою порою

Залишити відповідь