53-річна Сінді Кроуфорд показала шанувальникам, як насправді виглядає вранці.

Сінді Кроуфорд здивувала своїх фоловерів. Вона не стала приховувати від них фото, на якому видно: вона щойно встала після сну. Багато хто з цікавістю дивився на знімок, на якому супермодель — така ж, як усі жінки вранці. Обличчя Сінді — заспане в оточенні поплутаного волосся і трохи набрякле. Сінді зізналася, що вляглася спати з мокрим волоссям і косметику повністю не змила. Насправді, під очима видно сліди від туші для вій, інформує .

Знаменита модель завжди зводила з розуму чоловіків, яких — мільйони. І сотні тисяч жінок мріяли на неї походити.

Але і сьогодні Кроуфорд виглядає не менш розкішно, ніж раніше. Вона зуміла зберегти стрункість своєї фігури та привабливість обличчя. Крім того, з гідністю приймає ті зміни, які неминучі з віком.

На своїй сторінці в Instagram Кроуфорд часто розміщує знімки з архіву. Але і сучасні теж. Один з останніх — ранкове фото, де зірка без макіяжу і зачіски.

Це селфі, яке показало, як Сінді виглядає вранці, її шанувальників не відштовхнуло. Навпаки, можна сказати, що воно зближувало їх з супермоделлю. Вони пишуть, що Сінді ще добре виглядає і зараз така ж, як вони самі. Дехто оцінив і її погляд, назвавши його прекрасним людським поглядом.

До речі, Кроуфорд постійно, без пропусків займається в спортзалі. Регулярно буває у косметолога. Але до радикальних маніпуляцій не прагне. І це помітно відразу: обличчя в неї, як і раніше природне і привабливе.