Знімок був опублікований на офіційній сторінці Кенсінгтонського палацу в Instagram з нагоди свята поліції, пожежників і медиків.

9 вересня 37-річний принц Вільям зустрівся з працівниками екстрених служб в центрі Harcombe House, розташованому в графстві Девон. Візит герцога Кембриджського був присвячений до свята поліції, пожежників і медиків, а також до запуску нового сервісу, створеного для охорони психічного здоров'я працівників служб порятунку. З нагоди цієї події на офіційній сторінці Кенсінгтонського палацу в Instagram з'явився рідкісний архівний знімок 1988 року, інформує .

Мова йде про дитячу фотографію принца Вільяма, на якій він у зовсім юному віці зображений з мамою принцесою Діаною, братом Гаррі і кузенами Пітером і Зарою Філліпс. На фото діти грають на старій пожежної станції на території Сандрінгемського палацу.

Своїм благополуччям наше суспільство зобов'язане чоловікам і жінкам, які працюють у службі екстреної допомоги. Вони невпинно трудяться, захищаючи громадян в найважчих обставинах. Щорічно 9 вересня о 9 годині ранку ми згадуємо їх і віддаємо данину поваги їх безцінній роботі, — сказано в офіційній заяві Кенсінгтонського палацу.