Співачка ще більше підігріла інтерес до нового роману.

Слава Камінська довго і болісно переживала розлучення з пластичним хірургом Едгаром Камінським. Вона неодноразово говорила, що ініціатива розірвати відносини виходила від чоловіка, і його рішення стало для неї громом серед ясного неба. Втім, з часом екс-подружжю вдалося знайти спільну мову — вони стали проводити спільне дозвілля з дітьми Леонардом і Лаурою, а також прекрасно спілкуються, інформує Ukr.Media.

Після розлучення знаменитість своє особисте життя тримає у таємниці. Жінка нічого не говорить з приводу особистості її нового обранця. Виконавиця не приховує, що її серце не вільне, але розкривати всі карти не поспішає.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Однак, нещодавно, на зйомках одного з новорічних шоу Слава все ж розповіла цікаві подробиці про свого нового коханого і ще більше підігріла інтерес до роману.

Як відомо, Камінській приписували вже стосунки з хореографом Дмитром Дікусаром, футболістом Сергієм Мельником, актором Павлом Вишняковим, екс-депутатом Сергієм Кацубою і навіть говорили про возз’єднання з ексчоловіком. Зараз же артистка заявила, що її новий улюблений “Рак” за знаком Зодіаку.

“Рак — самий офігенний знак”, — каже Камінська, яка, до речі кажучи, також є представницею цього знака Зодіаку. Імені коханого чоловіка зірка так і не розсекретила.