Актуальні новини

Слава Камінська зізналася, що її шлюб з Едгаром Камінським деякий час тримався завдяки дітям

Слава Камінська розповіла, як зараз складаються стосунки з чоловіком.

Слава Камінська зізналася, що її шлюб з Едгаром Камінським деякий час тримався завдяки дітям. Слава Камінська розповіла, як зараз складаються стосунки з чоловіком.

Восени 2017 року в мережі активно з'являлися чутки, що шлюб солістки "Неангелів" Слави Камінської з пластичним хірургом Едгаром Камінським тріщить по швах. На щастя, все це виявилося лише чутками, а з тих пір їхній шлюб став лише міцніше. У новому інтерв'ю співачка зізналася – раніше вони сварилися з чоловіком, але зараз обидва навчилися не "роздувати з мухи слона", інформує .

"Зараз ми не сваримося. Чим більше часу проходить, тим більше ми притираємося. Зрозуміло, що ті речі, на які я або Едгар реагували раніше, зараз вони смішні і ми намагаємося не роздувати з мухи слона", – зізналася Слава.

Також співачка зазначила, що анітрохи не шкодує, що діти (син Леон і дочка Лаура) з'явилися так швидко після їхнього з чоловіком весілля.

"Я б все одно народила, якби повернулася назад. Так, у нас швидко народилися діти – я завагітніла через три місяці після нашого знайомства. Спочатку Леонард, потім Лаура. Але я б нічого не міняла! Це так кайфово! Діти змушують нас мудрішати. У нас були конфлікти і, можливо, якби не було дітей, могло бути таке, що ми б не були разом. Тому що заради них ти вчишся мудрості, адже розумієш – дітям потрібні батьки. Якби не вони, я б не закрила очі на деякі речі", – зазначила Слава.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  17 лютого – Микола Студений: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь