Шанувальники співачки прийшли в захват від побаченого!

Коли жінка хоче змінити своє життя, в першу чергу, вона змінює зачіску. Солістка популярної української групи «НеАнгели» Слава Камінська, яка не так давно розлучилася з чоловіком, вирішила послідувати цій пораді, інформує Ukr.Media.

Ще кілька днів тому 35-річна артистка позувала з рудим волоссям, а сьогодні на своїй офіційній сторінці в Instagram опублікувала фото, на якому постала з локонами, пофарбованими в білий колір.

Знімок виконавиця супроводила об’ємним постом, у якому закликала своїх прихильників не створювати свій зручний ілюзорний світ.

«Дуже часто на початку відносин ми робимо одну і ту ж помилку: ми зустрічаємося і швиденько створюємо собі образ, картинку. Ми, ще не «помацав», не «торкнувшись», ще не знаємо, хто реально перед нами, але ми вже собі намалювали, сформували образ. Ми собі створили образ і тепер дотримуємося цього образу. Тільки ця людина не знає про ваш образ, і вона слідує своєму образу. І ось тут виникає конфлікт. Ми намагаємося притягнути за вуха те, чого немає в цій людині. Ми придумуємо щось про неї і за «це» виходимо заміж або одружуємося. За портрет, свою ілюзію, але ніяк не за цього чоловіка або жінку, не за того, хто справді є за цією картинкою. А потім рік-два ми починаємо намагатися запхати той живий об’єкт у свої рамки і не виходить. З цього починаються багато конфліктів. Спробуйте з самого початку дізнаватися новий світ замість того, щоб створювати ілюзію», − зазначила Камінська (орфографія і пунктуація авторська — прим. ред.).

Фолловери Слави прийшли в захват від побаченого. Всі, без винятку, відзначили, що співачці дуже личить кучеряве біляве волосся, з такою зачіскою вона виглядає свіжіше і молодше.

  Вітання з міжнародним днем щастя 2017