Смеюха дала інтерв'ю про конфлікт з Камінською — скандал триває. Екс-учасниця НеАнгелів розповіла всю правду про конфлікт зі Славою Камінською.

За словами Вікторії, Слава не тільки її ображала, але ще і могла вдарити

Тиждень тому колишня солістка групи «НеАнгели» Вікторія Смеюха оприлюднила в Instagram відео, де вона розрізає торт із зображенням обличчя своєї екс-колеги слави Камінської. В описі до ролика артистка написала»слава не така вже й гірка, як мені здавалося 15 років, вона — нудотно-солодка”. Пізніше публікацію Смеюхи прокоментувала Камінська, звинувативши Вікторію в хайпі, інформує Ukr.Media.

А 22 Листопада вийшло відверте інтерв’ю Вікторії для YouTube-каналу DOROTYE, де вона поділилася шокуючими подробицями конфлікту з Камінською за 15-річну історію існування дуету «НеАнгели».

За словами співачки, Слава часто ображала її і навіть іноді могла вдарити. Смеюха згадала, як одного разу колишня колега вирвала їй жмут волосся через запізнення на виступ.

“Був момент і не один, коли було рукоприкладство. Слава вп’ялася мені в волосся і вирвала дуже багато волосся з голови. Це страшно згадувати. Голова боліла десь тиждень. Ось тоді я зрозуміла, що боюся навіть засипати в автобусі. Людина могла просто знайти привід (для сварки — ред.). У даній ситуації — це 15-хвилинне запізнення. В машині це було. Ми їхали на корпоративний виступ”, — розповіла виконавиця.

Віка зазначила, що не вважає, що тільки Камінська винна в їх поганих відносинах. Співачка заявила, що сама довгі роки дозволяла цей булінг, щоб зберегти колектив від розпаду.

Крім того, Смеюха розсекретила, що після посту з тортом Камінська подзвонила їй і почала ображати і погрожувати.

“Слава мені подзвонила. Каже: “що це таке?”. Це було в дуже образливій манері. “Та ти у * біще і ти танцюєш також. Я всіх забрала музикантів. Не буде у тебе ні музикантів, ні концертів ніколи”. Ось було таке сказано. І поклала трубку. Дзвонила всім: сестрі, піар-менеджеру. Якісь різні смс-ки надсилалися мені в лічку. Також були смс-ки від її менеджера, від наших музикантів, від візажиста, я на ці повідомлення навіть і не дивлюся, вибачте. Тому що я розумію, що це йде рефлекс людей. Мені хочеться зрозуміти, чому так страшно від того, що я просто визнала, що вона мене не любила. Я показала чесно, що було між нами”, — заявила зірка.

  Всесвітній день батьків святкують 1 червня