Знаменитість зробила нову стрижку.

Численні шанувальники пари Бабкіних тільки нещодавно звиклися з думкою, що Сніжана більше не з довгим розкішним волоссям, але знаменитість вирішила їх знову здивувати. Не так давно Бабкіна зважилася, і обстригла свій кінський хвіст. А тепер Сніжана вирішила це зробити знову, і обрізала волосся під каре. Треба відзначити, що багатьом підписникам припав до смаку новий образ улюбленої знаменитості, інформує Ukr.Media.

Сніжана зважилася на більш кардинальні заходи, і підстригла волосся під каре. Дівчина опублікувала у своєму профілі фотографії, на яких продемонструвала перетворення.

На одному з кадрів Бабкіна позує зі своїм стилістом, яка і в минулий раз робила їй стрижку. «Супер-майстер! Супер-Команда! Супер-настрій! Супер-Я! Дякую», — радісно пише Бабкіна в публікації.

На іншому кадрі Сніжана робить селфі, і зізнається, що вся її сім’я дуже любить поспати, і вже не може дочекатися вихідних. «Сьогодні П’ятниця. Перший шкільний тиждень пройшов відмінно, але ранні підйоми — не наш коник. Бабкіни — Совуньї. Нам терміново потрібна субота». «Сніжана, Вам дуже красиво з такою довжиною волосся!!!», «Сніжана, дуже йде нова стрижка!», «Класна стрижка вам дуже йде така довжина!!! Довгі були просто шикарні», «Вам дуже пасує нова зачіска», — написали шанувальники.