Сніжана Бабкіна зізналася, зі скількома жінками їй зрадив чоловік. Про цю історію ніхто не знав.

Музикант Сергій Бабкін і його дружина Сніжана — одна з найбільш зразкових пар в українському шоу-бізнесі. Подружжя вже тривалий час перебуває у шлюбі і виховує трьох дітей. Але в їхньому житті було не все так солодко.

Сніжана дала інтерв’ю, в якому розповіла про труднощі шлюбу з музикантом. Якийсь час Сергій страждав від алкогольної залежності, творчої кризи. Також він зраджував, і це могло назавжди зруйнувати їх союз, інформує Ukr.Media.

Бабкіна зважилася на відверте зізнання, і зазначила: про цю історію ніхто не знав. Виявляється, не лише алкогольна залежність загрожувала розпадом їх відносин. Якось Сніжані приснився сон, у якому її чоловік був оточений нафарбованими ляльками. Жінка підозрювала, що чоловік їй зраджує, і зважилася на пряме запитання.

“Я спитала: “Сергію, за ці 3 роки у тебе було багато жінок?” Він відповів, що на гастролях у нього була жінка, вона була дівчиною легкої поведінки. Я не повірила. Кажу, що знаю: було багато жінок. Відразу він сперечався, але я попросила його не брехати ні мені, ні собі, і запропонувала відкритися. Він опустив голову і сказав: “Так. За ці 3 роки було багато жінок, більше ста”, — говорить Бабкіна в інтерв’ю.

У той момент Сніжані було дуже складно впоратися з непростою ситуацією, і вона серйозно думала про розлучення. Але Сергій запропонував їй їздити на гастролі разом з ним.

“Якщо підеш, то я помру”, — благав співак.

Після цього Сніжана стала концертним директором музиканта, а він написав їй пісню під назвою “Пробач”.