Ольга зізналася, що перший крок у відносинах зробив Едгар.

У 2019 році Едгар Камінський розлучився зі своєю дружиною — Славою Камінською. Зараз в Едгара з’явилася нова обраниця — Ольга Багата. Нова пасія розповіла про подробиці їх відносин та про те, як почався їхній роман.

Любов буває непередбачуваною. Сьогодні зізнаєшся дружині в почуттях, а завтра — розлучаєшся і закохуєшся в іншу. Таке нещодавно відбулося у зіркової пари — Едгара і Слави Камінських: екс-подружжя розлучилося у 2019 році, через 5 років щасливого подружнього життя, інформує Ukr.Media.

Тепер у пластичного хірурга зав’язалися нові відносини. Едгар зустрічається з Ольгою Багатою: роман цієї пари розвивається досить яскраво й стрімко. В одній із телевізійних програм обраниця Едгара розповіла, як зав’язалися їх стосунки:

Ми познайомилися на світському заході в компанії спільних друзів. І на наступний день пішли в кіно. Абсолютно випадковим і спонтанним рішенням було всім піти в кінотеатр. Не всі, звичайно, дійшли після нашого вечірнього свята. А ми зустрілися і там спалахнула іскра.

До речі, Ольга Багата працює арт-директором відомого українського дизайнера — Жана Грицтфельтда, а також влаштовує різні заходи:

Ми створюємо в Україні дуже багато різних івентів. Один з них — дитячий благодійний марафон, який ми зараз готуємо. Це початок нового національного дитячого руху бігу в країні. На його створення мене надихнув син, це була його ідея. Наприкінці марафону ми купуємо дороге обладнання, яке буде стояти в кожному місті-мільйоннику, і ми зможемо тим самим допомогти діткам-інвалідам.