Симпатична пара.

Популярна телеведуча Соломія Вітвіцька на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram поділилася зі своїми численними підписниками знімком, на якому зображена з чоловіком, режисером і кліпмейкером Владом Кочатковим. На стильному чорно-білому фото телеведуча мило посміхається фотографу, позуючи разом зі своїм чоловіком. Сімейна фотографія викликала справжнє захоплення у шанувальників зоряної пари, інформує Ukr.Media.

Соломія показала знімок, ніби зроблений скріншот з якогось чорно-білого кіно. На ньому знаменитість позує разом зі своїм чоловіком, мило спершись на його плече. Кочатков позує в стильній чорній водолазці та чорному кепі. Телеведуча ніяк не підписала сімейне фото, а лише поставила смайл у вигляді сердечка.

Потрібно нагадати, що відома телеведуча Соломія Вітвіцька та її чоловік Влад Кочетков розписалися у 2013 році, і ось вже сім років подружжя живе душа в душу. Коли пара тільки зустрілася, Соломія відразу відчула: це її чоловік. Вже через кілька місяців Влад зробив дівчині пропозицію, і з того моменту вони нерозлучні. Весілля молоді люди відгуляли на одному з київських стадіонів.