На поповнення чекають влітку.

89-річний колишній керівник “Формули-1” Берні Екклстоун і його 44-річна дружина Фабіана Флозі, бразильський директор з маркетингу, готуються до народження дитини, яка повинна з’явитися на світ у липні, інформує Ukr.Media.

“Так, це повинно відбутися влітку. Сподіваюся, він скоро навчиться грати в нарди!

Я дуже щасливий, за себе і свою дружину. Вона з нетерпінням чекала цієї події кілька років, так що я щасливий, що у неї залишиться хтось, після того як я піду з цього світу”, — підтвердив новину Екклстоун, у якого є троє дітей, п’ятеро онуків і один правнук.

Він додав, що в цій новині немає нічого дивного, і пожартував, що після виходу з “Формули-1” у нього було багато часу, щоб зайнятися чимось іншим, крім роботи.

Зараз подружжя знаходяться в самоізоляції на своїй фермі неподалік Сан-Паулу. Ця дитина стане для бізнесмена четвертою (у нього є три дочки від двох попередніх шлюбів).

“Я просто хочу, щоб з Фабіаною все було добре, навіть якщо ізоляція триватиме довше. На щастя, робота на фермі ніколи не закінчується. Фабіана також доглядає за своєю власною кавовою плантацією”, — розповів він.

44-річна Фабіана, на якій Екклстоун одружився у 2012 році, зазначила, що головне для неї, щоб дитина народилася здоровою.

“Сподіваюся, він ніколи не проявить ніякого інтересу до того, щоб робити щось в “Формулі-1″!”, — додала вона.