Пара телеведучої Соломії Вітвіцької та її коханого Влада Кочаткова була, здається, однією з найміцніших в українському шоу-бізнесі. Але, після восьми років шлюбу вони вирішили розлучитися, інформує Ukr.Media.

Про свій намір розірвати шлюб Соломія розповіла напередодні в Instagram, опублікувавши відповідний пост. Схоже, для багатьох ця новина стала неприємною несподіванкою. Багато хто став писати питання, коментарі з пропозиціями підтримки і просто здивуванням.

Вітвіцька опублікувала спільну з чоловіком фотографію, оформлену в чорно-білому кольорі. У публікації вона подякувала колишньому чоловікові за вісім прекрасних років, і зазначила, що “розлучення” — це не так страшно, як про нього говорять.

“Вісім яскравих, скажених, добрих і таких різних років… за цей час ти став мені другом, але ми втратили “нас”. “Розлучення” тільки звучить жахливо, але відкриває нові шляхи, тому я обов’язково ще знайду тобі хорошу дружину”, — написала Вітвіцька в публікації.

Телеведуча зазначила, що це буде єдиним її коментарем з приводу розставання з чоловіком, і більше вона ніяк не хоче це коментувати.