Актуальні новини

Куди піти у Львові у вихідні 12-14 лютого

Оксана Муха про «Ніжність. Радість. Любов».

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1514306 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1514306{
margin: 0!important;
}
}

Три дні поспіль, 12, 13 та 14 лютого, у Львові заплановано акустичні концерти Оксани Мухи під гітарний дует. Львівська співачка пропонує поговорити мовою музики про «Ніжність. Радість. Любов» – таку назву вона дала своїй програмі. Концерти наповнять народними та авторськими піснями від Богдана Весоловського аж до Володимира Івасюка в камерній затишній атмосфері.

«Я би хотіла чути людей, моїх слухачів, я би хотіла з ними спілкуватися, щось їх питати, розповідати якісь свої особисті історії, те, що не почуєте в інтерв’ю. Тому запрошую всіх, хто хоче відчути себе в затишній атмосфері, в іншому світі, приходьте до мене», – запросила Оксана Муха.

Деталі за посиланям.

Музика з фільмів та романтичні хіти від «Lords of the Sound».

Саундтреки до фільмів та романтичні світові хіти. 14 лютого у Львівській опері оркестр «Lords of the Sound» розкаже любовні історії. Виконають пісні з репертуару Andrea Bocelli, Sting, а також музику із кінофільмів: «Гладіатор», «Зоряні війни», «Ромео та Джульєтта», «Мулен Руж», «Запах жінки», та La La Land.

Більше інформації шукайте тут.

Виставка античних скарбів.

Таблички із найдавнішим у світі письмом – клинописом, єгипетська мумія, бюст імператора Октавіана Августа та артефакти античної Греції і Риму – півтисячі таких раритетів виставили для огляду в Історичному музеї на виставці «Шляхами древніх цивілізацій». Для українців такі експонати особливо цікаві, бо чимало з них походить із Північного Причорномор’я, нинішнього півдня України. Від VII ст. до нашої ери там формувалися грецькі міста-колонії і залишили по собі багаті археологічні знахідки.

  22 травня — Микола літній: історія, традиції та прикмети свята

«Скоріш за все, археологи, які працювали у Львівському історичному музеї, а також у музеях, які існували до 1940 року, перебували на території розкопок і саме вони привезли до Львова ці оригінальні експонати», – розповіла завідувачка відділу «Музей історії України» Оксана Куценяк.

Деталі шукайте тут.

«Дударик» запрошує на концерт По Рождеству.

У суботу, 13 лютого, в Органному залі хорова капела «Дударик» запропонує своєму слухачеві найвидатніші композиції «золотої скарбниці» української різдвяної музики, це твори Миколи Леонтовича, Миколи Лисенка, Станіслава Людкевича. А також на завершення зими ще пригадають народні коляди і щедрівки.

Більше інформації – за посиланням.

Гастролі гурту «Друга ріка».

«Друга ріка» їде до львівських закоханих. Музиканти скликають своїх фанів у клуб «Малевич». Пропонують разом відсвяткувати День Валентина, звісно ж, увечері 14 лютого. Обіцяють свої драйвові та ліричні композиції.

Деталі тут.

Залишити відповідь