Актуальні новини

Співачка Maruv перемогла у фіналі Євробачення, але чому віце-прем’єр Кириленко загрожує не пустити її

В уряді вже дали зрозуміти, що спробують не допустити Maruv на конкурс від України.

У Києві закінчився відбір на Євробачення. Від України туди відправиться співачка Maruv, яку у світі звати Анна Корсун, інформує .

Конкурс виявився найбільш політизованим в історії України. Учасників, як на комсомольських зборах, суворо допитували, чий Крим і чому вони їздять до Росії.

Особливо в цьому сенсі дісталося переможниці – вона справді часто гастролювала по РФ. Однак глядачі її все одно підтримали і віддали першість (судді були на боці групи, ніяк не пов'язаної з Росією).

Причому, на вигляд їй це поставили і прямо під час фіналу відбору, але це не завадило їй перемогти.

Глядачі показали, що їх вже дістав показовий патріотизм і цькування за будь-які натяки на зв'язку з Росією. Тобто, підсумки конкурсу вельми показові і в політичному сенсі.

Тому не дивно, що в уряді вже дали зрозуміти, що спробують не допустити Maruv на конкурс від України.

Віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко ще вдень опублікував твіт в якому висловив думку, що за Україну на Євробаченні не може бути учасник, який їздить з гастролями до Росії. І сказав, що історія з відбором "ще далека від завершення". А вже після голосування повторив цей пост дослівно на Facebook, що можна сприймати як прямий натяк – Maruv можуть не пустити на конкурс від України вольовим рішенням влади.

Що відомо про Maruv

Maruv – це псевдонім української співачки Анни Корсун. Їй 27 років, вона родом із Павлограда (Дніпропетровська область). Відома за виступами у шоу "Голос країни" та "Х-Фактор".

Анна активно виступає на різних заходах в Росії і навіть анонсувала перші сольні концерти, які відбудуться навесні, як раз перед початком "Євробачення". Зокрема, 6 квітня вона виступить у Москві, а 12 квітня відбудеться виступ в Санкт-Петербурзі.

  У Львові відкриють присвячену ЗСУ інтерактивну фотовиставку

Артистка відома ще з творчості в складі групи The Pringlez, яка виборола 3-тє місце в російському музичному конкурсі "Нова хвиля-2015". З 2018 року виступає сольно під псевдонімом.

Особисте життя дівчини влаштоване. З майбутнім чоловіком – Олександром Корсуном – виконавиця познайомилася в Харкові, коли працювала в караоке-клубі. Сьогодні Олександр є PR-менеджером проекту MARUV. Діти у молодої сімейної пари поки тільки в планах.

Композиція, з якою вона відправиться в Тель-Авів на Євробачення, називається "Пісня Сирени".

Текст "пісні Сирени" Maruv – англійською і російською.

Через зв'язки з РФ на співачку ополчилися деякі члени журі. Правда, потім віддали їй свої голоси. Більше суддівських голосів дісталося лише Freedom Jazz. Але глядачі переважили симпатії суддів, і перемога дісталася Maruv.

Політичні питання

Фінал Нацвідбору в цьому році перетворився в комсомольські збори. Члени журі (за винятком хіба що Андрія Данилка) упереджено цікавилися у деяких фіналістів, чий Крим і не соромно їм їздити до Росії.

Такий поворот справа набула після інтерв'ю Анни і Марії Опанасенко, які не змогли сказати, що Крим – український, а Росія окупант. Після цього їх атакували спочатку в соцмережах, а тепер і на конкурсі.

Втім, не тільки їх. На самому конкурсі "російське питання" торкнулося і переможниці – Maruv.

Після її виступу засідальна в журі Джамала сказала, що їй не вистачило "емоцій сексуальності". А потім поставила запитання, сказавши, що це справа совісті: "Ти в Тель-Авіві, прес-конференція. Якийсь журналіст запитує: Крим – український?" "Український, звичайно", – відповіла Maruv.

Потім "допитувати" співачку взявся ведучий Андрій Притула. Він поставив запитання, як патріотизм Анни Корсун співвідноситься з тим, що вона гастролювала в Росії.

  27 травня — Сидор Бокогрій: історія, традиції та прикмети

Дівчина у відповідь порадила почитати її інтерв'ю, в яких вона вже відповідала на це питання. Вона нагадала, що Євробачення створили після Другої світової війни і мета конкурсу – об'єднання. Maruv також порекомендувала всі політичні питання задавати у Верховній Раді.

"Багато людей, які живуть в Росії добре ставляться до українців, захоплюються українською музикою", – сказала фіналістка. І додала, що не можна всіх жителів країни судити по президенту. Зал підтримав її оплесками.

А Андрій Данилко ухилився від політики. "Я бажаю вам впоратися, як – я не знаю", – побажав Maruv Данилко, який перед цим дав зрозуміти, що до політичних питань відноситься легше.

Залишити відповідь