Зірка любить експериментувати.

Популярна виконавиця Анна Корсун, більш відома під псевдонімом Марув, здивувала своїх численних підписників блогу в Instagram новим образом. Любителька епатажу та експериментів із зовнішністю приміряла образ вогняної бестії, поставши перед фоловерами з рудим волоссям. Деякі шанувальники порівняли Марув з молодою Іриною Білик, а деякі навіть не впізнали співачку з гримом та з іншим кольором волосся, інформує Ukr.Media.

Анна позує в перуці з яскравим макіяжем. Руде довге хвилясте волосся і помітний “смокі айс” викликали у підписників Марув неоднозначні враження. Комусь образ рудої бестії припав до душі, а хтось не впізнав співачку і помітив, що бути брюнеткою їй найкраще.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Може в руденький?” — запитала Марув у своїх підписників.

“Алла Борисівна…може не треба?”, “Ні… брюнеткою добре, Аня!”, “Схожа на молоду Білик”, “ні, залиш вже темне волосся, воно найбільше йде”, “Латексна руденька бестія”, “Офігенна навіть якщо будеш лиса”, “теж супер, але з синім кольором найкраще”, “Ірину Білик нагадала, не треба”, — написали підписники. А вам подобається MARUV з рудим кольором волосся?