Актуальні новини

Справа Шеремета: Музиканти та активісти влаштували у Києві акцію на підтримку Антоненка та Кузьменко

У Києві 25 червня під стінами ізолятора тимчасового тримання друзі, родичі та музиканти влаштували акцію на підтримку Андрія Антоненка та Юлії Кузьменко — фігурантів у справі вбивства журналіста Шеремета.
Про це повідомляє hromadske.
Так, під стінами ІТТ вони співали для Антоненка та Кузьменко.
Підтримати фігурантів прийшли Фагот (гурт ТНМК), Сергій Кузін, Соня Сотник, Анатолій Векслярський та інші музиканти.
Також на акцію прийшла одна з підозрюваних у справі Шеремета Яна Дугарь, яку раніше відпустили під заставу з-під домашнього арешту.
На події родичі фігурантів та відомі музиканти анонсували старт всеукраїнської кампанії «200 днів брехні».
Нагадаємо, 21 травня стало відомо, що підозрюваним у справі вбивства Павла Шеремета — Юлії Кузьменко, Яні Дугарь та Андрію Антоненку — змінили підозри, з яких зникли згадки про «ультранаціоналістичні ідеї» і «велич арійської раси», а організаторами слідство тепер називає невстановлених осіб.
А 22 травня адвокати повідомили про те, що Національна поліція завершила досудове слідство щодо трьох підозрюваних. Матеріали справи планують передати до суду.
 
Під київським ізолятором відбувається акція на підтримку Андрія Антоненка та Юлії Кузьменко, фігурантів у справі вбивтва журналіста Шеремета. Нею відкривають всеукраїнську кампанію «200 днів брехні». Прийшли, зокрема, відомі музиканти: Фагот, Сергій Кузін та Соня Сотник pic.twitter.com/jTTFTboIeZ
— hromadske (@HromadskeUA) June 25, 2020
 
 
Родичі й друзі Андрія Антоненка та Юлії Кузьменко, фігурантів у справі вбивства журналіста Шеремета, проводять акцію під київським ізолятором, відкриваючи нею кампанію «200 днів брехні». Зокрема, прийшов, музикант Сергій Кузін та інша підозрювана Яна Дугарь. Фото Богдана Кутєпова pic.twitter.com/2jOG7eVkS8
— hromadske (@HromadskeUA) June 25, 2020
 

  «Відкритий лист музикознавчої спільноти України» підписали 170 митців

Залишити відповідь