Буду це робити, поки дихаю!

Останнім часом новини від українського виконавця Віктора Павліка з’являються часто. Але далеко не всі радісні, інформує Ukr.Media.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про таємне весілля співака з Катериною Репяховою, його менеджером, а через кілька днів молодший син артиста Павло Павлік заявив, що припиняє боротьбу з хворобою, бо медицина не допомагає.

У низці цих подій поділилася своїми думками і спогадами молода дружина Віктора Павліка. На своїй сторінці в Instagram дівчина опублікувала архівне фото, яке було зроблено за півроку до зустрічі з виконавцем. Після якої, вона “буде збирати його по крупинках”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Буду лікувати його від залежності. На моїх очах відміниться не один концерт. Але я буду сильною і з усіх сил буду рятувати життя коханої людини. Сама. Без жодної допомоги. Навіть коли в реанімації мені скажуть, що наступного разу його вже не врятують. Для того, щоб це життя зробило все, щоб врятувати інше і у важкі хвилини бути поруч”.

Також на життєвому шляху пари було і багато інших труднощів. Серед них і хвороба сина зірки Павла.

“І я знову буду збирати життя Віктора по крупинках. Але я буду сильною, я буду поруч, буду його опорою. Тому що я потрібна йому, як ніколи. Я не знаю скільки ще разів мені доведеться збирати життя Віктора по крупинках, але я буду це робити, поки дихаю. Напевно, це моя місія. А ще 15 років тому пішов найкращий друг брата у 21 рік. 15 років, а душа болить досі. Напевно, не існує більш сильного випробування, ніж бачити, як страждають твої близькі”.

  Як можна підписати хлопця в телефоні

Очевидно, в артиста є дуже потужна підтримка, яка допомагає йому переживати непрості життєві миті.

Сподіваємося незабаром почути радісні новини від пари.