Прихильники продовжують сподіватися, що пара все-таки помириться.

Ефект бомби викликала новина про те, що Слава та Едгар Камінські розлучаються. Шанувальники думали-гадали, що ж могло стати причиною такого рішення пари. І ось тепер з'явилася офіційна версія того, що відбувається, інформує .

Нагадаємо, що Едгар і Слава одружилися в липні 2014-го. Разом вони виховують 4-річного сина Леонарда і 3-річну дочку Лауру. Камінські були однією з найкрасивіших пар українського шоу-бізнесу. Але, на жаль, їх щастя тривало недовго.

Після чисельних сварок, про які раніше розповідала і сама Слава, вони вирішили розлучитися. І подав на розлучення як раз пластичний хірург Едгар Камінський. В Instagram він натякав про негаразди, але подробиці вони вирішили публічно не розголошувати.

Тепер же в єдиному реєстрі судових справ оприлюднили офіційну причину розлучення Едгара і Слави Камінських. У повідомленні сказано, що "свої позовні вимоги Едгар мотивував тим, що сімейне життя з відповідачкою не склалося".

"Позивач посилається на те, що після народження дітей подружжя почали віддалятися одне від одного, зник інтерес до життя один одного. Позивач з відповідачкою мають різні характери та погляди на життя. Протягом останнього часу сторони фактично проживають в одному приміщенні, але не підтримують шлюбні відносини, не ведуть спільне господарство. Подальше спільне життя і збереження сім'ї неможливо, у зв'язку з чим просив позов задовольнити, шлюб розірвати".

З 2 липня вони офіційно не чоловік і дружина. Як буде складатися стосунки пари, ми стежимо за оновленнями.