Стало відомо, через що насправді розлучаються 76-річний Сталлоне та його дружина. Сильвестр та Дженніфер були одружені 25 років.

Дружина Сильвестра Сталлоне, модель Дженніфер Флавін, подала на розлучення після 25 років шлюбу, інформує Ukr.Media.

Заява була подана в окрузі Палм-Біч (штат Флорида). Як зазначено в судових документах, Флавін звинуватила чоловіка в тому, що він “навмисно розтратив сімейне майно”, що негативно вплинуло на матеріальне становище сім’ї, і зажадала виплати матеріальної компенсації, а також заборони для Сталлоне розпоряджатися активами на час розгляду.

У судових документах також уточнюється, що вона вимагає “справедливого розділу спільно нажитого майна” і одноосібного користування на час судового розгляду їх сімейним особняком в Палм-Біч, в якому сім спалень і десять ванних кімнат, а також є власний пляж, причал і гостьовий будинок. Крім того, Дженніфер хоче повернути своє дівоче прізвище.

Чутки про розлучення пари з’явилися цього тижня після того, як стало відомо, що Сталлоне перебив татуювання на плечі з обличчям дружини. На місці портрета Дженніфер з’явилося зображення собаки. Однак, як розповів публіцист Сталлоне Мішель Бега, актор заявив, що справа була в невдалій корекції татуювання із зображенням дружини.

“Ми мирно і конфіденційно вирішуємо особисті питання”, — заявив актор через свого представника.

Флавін також натякнула на розрив, опублікувавши в Instagram пост зі своїми дочками ще 10 серпня.

“Ці дівчата — мій пріоритет. Решта не має значення. Ми четверо — назавжди”, — написала вона.

Вона також відписалася від Сталлоне в Instagram.

Сталлоне прокоментував новини, зазначивши, що вони з дружиною часто сварилися, а їх останній конфлікт стався через собаку — ту саму, зображення якої він набив на плечі. Однак актор зазначив, що причиною розриву стало не це.

Ми не розлучилися через таку тривіальну суперечку. Ми просто пішли в різних напрямках. Я дуже поважаю Дженніфер. Я завжди буду любити її. Вона приголомшлива жінка. Вона найприємніша людина, яку я коли-небудь зустрічав.

  Лілія Подкопаєва опублікувала кілька фотографій, на яких вона зображена у вишиваних візерунками сукнях

Сильвестр Сталлоне і Дженніфер Флавін одружилися в 1997 році. У них є дочки Софія, Сістін і Скарлетт. До цього актор був двічі одружений. Його першою дружиною була актриса Саша Зак, в шлюбі у них народилися сини Сейдж і Серджіо, в 1985 році вони розлучилися. Незабаром після розлучення він одружився на моделі і актрисі Бріджит Нільсен, з якою прожив два роки.