Інсайдери розкрили справжню причину, за якою актор не бачиться з донькою.

У американського актора Тома Круза є 13-річна дочка Сурі від шлюбу з Кеті Холмс. Вже багато років шанувальники задаються питаннями, чому зірковий тато не спілкується з дитиною.

Раніше ходили чутки, що Том Круз відмовляється від зустрічей із донькою. Востаннє актора бачили з маленькою Сурі ще у 2013 році. Однак тепер стало відомо, що причина криється зовсім в іншому, інформує .

Так, екс-саєнтолог Саманта Домінго в інтерв'ю US Weekly розповіла, що Крузу забороняють спілкуватися з Сурі. За словами жінки, церква не дозволяє йому бачитися з дитиною, бо дівчинка не підтримує саєнтологічний рух, в якому перебуває її зоряний тато.

До речі, захоплення саєнтологією стало однією з причин розлучення актора з Кеті Холмс. За словами Домінго, члени цього руху вірять в реінкарнацію. Вони вважають, що 13-річна Сурі насправді не дочка Тома, а тільки якийсь дух в її тілі.

При цьому представники спільноти слова Саманти спростовують:

"Все, що стосується вашого розслідування, спотворює поняття церкви саєнтології, її діяльність і спосіб життя."

Що цікаво, з двома своїми прийомними дітьми від шлюбу з Ніколь Кідман, 26-річною Ізабеллою і 24-річним Коннором, актор підтримує зв'язок. До речі, вони теж є послідовниками саєнтологічного руху.