І це не Бредлі Купер.

Після розставання Бредлі Купера та Ірини Шейк з'явилися чутки про те, що в актора роман з Леді Гагою і вони навіть вже живуть разом. Але тепер всі побачили, що ці чутки не підтвердилися і всі загрози на адресу Гаги від російських користувачів Insatgram були марними. Співачку побачили з новим бойфрендом.

Чутки про роман Леді Гаги і Бредлі Купера «народилися» разом з виходом фільму «Зірка народилася». А після розлучення актора з Іриною Шейк проти співачки ополчилися всі шанувальники російської моделі. Західні ЗМІ поширили чутки про те, що Купер і Гага живуть разом. Тепер же стало ясно, що це були лише здогадки. Справа ось в чому, інформує .

Днями папараці сфотографували співачку, яка пристрасно цілується з незнайомцем. Журналісти провели міні-розслідування і з'ясували, що брюнета звуть Ден Хортон і він є її звукорежисером. Пару помітили під час сніданку в одному з ресторанів Лос-Анджелеса. Гага була одягнена досить відверто: коротенькі чорні шорти і топ в тон з відкритим вирізом. Поводилася парочка теж не надто стримано, вони постійно обіймалися і цілувалися, не дивлячись на відвідувачів і перехожих. Очевидно, що відносини у них не дружні. Та й поїхали вони разом.

Все що відомо про Хортона — це те, що він є аудіоінженером команди Гаги і йому 37 років. Очевидно, що співачку зовсім не лякають службові романи, адже раніше вона зустрічалася і навіть була заручена зі своїм агентом Крістіаном Каріно. Ден почав співпрацювати з Гагою восени 2018 року, незадовго до того, як вона оголосила про розставання з Каріно.

Здавалося б, чутками про роман з Бредлі Купером кінець. Але не тут-то було. У коментарях під цими кадрами в Instagram знову відзначилися росіяни, які зазначили, що нібито вона сама найняла фотографів, які поширили знімки з новим бойфрендом, щоб припинити чутки про стосунки з Бредлі. Але знайшлися і ті, хто зазначив, що тепер пора б вибачитися перед Гагою за звинувачення в тому, що вона «розлучниця».

  Світлана Лобода вперше розповіла про нового коханого в інтерв'ю