У фінальному пост-шоу пара розкрила всі картки.

Головна героїня першого сезону шоу “Холостячка” Ксенія Мішина та її обранець Олександр Еллерт розповіли, як склалося їхнє життя після завершення проєкту, інформує Ukr.Media.

Молоді люди стали головними героями фінального випуску пост-шоу “Холостячка. Життя після проєкту”. У присутності найяскравіших учасників сезону, який завершився тиждень тому, Ксенія та Олександр заявили, що через кілька місяців після зйомок фіналу вони разом.

“Я прийшла на цей проєкт побудувати відносини і зустріти свою любов. Я зробила вибір серцем і дійсно полюбила. Пройшло пару днів, але Саша постійно приїжджав. Незабаром ми зрозуміли, що не можемо бути на відстані і хочемо жити разом. Ось і живемо”, — зізналася Ксенія Мішина.

За цей час Ксенія і Олександр стикалися зі складнощами, пов’язаними з тим, що до виходу фінального пост-шоу “Холостячка. Життя після проєкту” в ефір їм не можна з’являтися разом, щоб не розкрити завчасно фінал програми, тому доводилося ховатися і зустрічатися там, де їх не побачать.

“Підписники відразу розпізнають плитку, дивани, машини, вичисляють, хто переміг. Словом, інтригу зберігати не змогли. Вибачте, канал СТБ”, — зазначила пара.