Віктор Павлік зізнався, що хоче прожити, як можна довше, щоб бачити, як росте молодший син. Співак сильно тривожиться через велику різницю у віці з Михайликом.

Молода дружина в червні народила музиканту сина. В одному із своїх інтерв’ю Віктор Павлік розповів про свої емоції щодо новонародженого хлопчика, інформує Ukr.Media.

Співак зізнався, що Михайло зараз є його головним сенсом у житті. У чоловіка це четверта дитина.

“Існує різниця. Це якесь трепетне ставлення і величезне відчуття батьківства до дитини, яку я до себе притискаю”, — поділився зоряний тато.

Крім того, Віктор зізнався, що він допомагає дружині в догляді за малюком і у нього є свої обов’язки:

“На мені лежить обов’язок по контролю за тим, щоб в будинку було що їсти. Я допомагаю готувати суміш, так як Катя вже догодовує дитину. Я знаю, якою має бути по температурі водичка і якими повинні бути пропорції. Я це роблю і все це контролюю — це мені в кайф. Мені дуже подобається, що я хоч цим допомагаю”.

Артист зізнався, що зараз більше звертає увагу на своє здоров’я. Він сильно тривожиться через велику різницю у віці з молодшим сином і хоче прожити, як можна довше, щоб бачити, як він росте.

“Я завжди думаю про це. Я усвідомлюю, що мені вже 55, а коли Міші буде 20 — мені 75. Дай Бог я доживу до цих років. Катя каже, що доживу. Циганки мені завжди, гадають, що я буду жити до 90 років. Я їм вранці часник, запиваючи гарячою водою. Обов’язково вівсянка на воді і замочений з вечора мигдаль. Вживаю багато джерельної води і мало кави”, — додав Віктор Павлік.