Стало відомо, хто замінить Тіну Кароль у другому сезоні "Ліпсінк батл". Продюсери телешоу оголосили імена ведучих 2-го сезону шоу пародій "Ліпсінк батл".

Продюсери телешоу оголосили імена ведучих 2-го сезону шоу пародій “Ліпсінк батл”. Тепер у парі з Потапом вестиме проєкт Леся Нікітюк, інформує Ukr.Media.

Тривалий час творці проєкту тримали інтригу, але днями на офіційному Ютуб-каналі шоу виклали проморолик в якому знята Леся Нікітюк. На відео ведуча постає в чорній мінісукні з оголеними плечима і рожевим фламінго в центрі. Потап вибрав світлий верх і темний низ, зробивши акцент в образі на червону кепку. Відзначимо, що Нікітюк, в першому сезоні сама була учасницею і навіть дійшла до суперфіналу.

Варто нагадати, що за правилами шоу, на сцену виходять знаменитості, поділені на пари. Вони змагаються між собою, роблячи пародії. Глядачі своїми оплесками показують, чия пародія їм сподобалася більше. В кінці залишається трійка і пародіює одного артиста. Кому буду голосніше аплодувати, той і потрапляє в суперфінал.