Святослав Вакарчук поділився з підписниками знімком своєї дружини. Рідкісний кадр.

Вокаліст групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук досить рідко ділиться сімейними кадрами в соціальних мережах. Він не з тих артистів, хто часто говорить про своє особисте життя і виставляє його напоказ. В акаунтах виконавця практично немає фото його сім’ї, тому знімок дружини Вакарчука, яким він поділився на честь її дня народження, став справжнім сюрпризом для його шанувальників, інформує Ukr.Media.

Святослав на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікував фотографію своєї коханої, яку звуть Ляля Фонарьова, яку він приурочив до дня її народження. “Ось і весна прийшла”, — коротко підписав знімок дружини Вакарчук. На фото Ляля позувала з гілками верби. Підписники стали засипати публікацію привітаннями і компліментами.

Потрібно відзначити, що про своє особисте життя Святослав Вакарчук не поширюється, а в мережі про це практично немає інформації. Відомо тільки, що з дружиною співак познайомився в дев’яностих, коли Ляля працювала стилістом в групі. Також є інформація, що Вакарчук і його дружина виховують дочку Лялі від її першого шлюбу.