Артистка наголосила, що чоловіка потрібно постійно мотивувати.

Співачка Світлана Тарабарова, в одному із інтерв’ю, розповіла про переговори з чоловіком, інформує Ukr.Media.

Світлана Тарабарова вже кілька років у щасливих відносинах. За словами співачки, чоловік для неї і друг, і креативний продюсер, і найдорожчий чоловік. Співачці ставили багато запитань. Наприклад, як змусити чоловіка дарувати подарунки.

“Змусити чоловіка щось робити не вийде. Він повинен цього хотіти. Мій чоловік дарує подарунки не на свята, а коли відчуває, що мені це потрібно. І дарує те, про що я дійсно мріяла”, — сказала Світлана Тарабарова і додала: — Цінуйте чоловіків. Їх треба підтримувати і постійно хвалити: «Ти у мене такий класний!».

Світлана Тарабарова відверто розповіла на власному прикладі, як не зіпсувати відносини з коханою людиною.

“Ми дуже рідко конфліктуємо. У нас навіть не сварки, а переговори, які тривають кілька хвилин. Але ми не кричимо, а навпаки — спілкуємося на тон трохи нижче звичайного”, — розповіла співачка. — Це все, на що нас вистачає. Потім я кажу: «Слухай, давай не сваритись, бо так ми зіпсуємо собі життя. Я тебе люблю. Я хочу бути з тобою”.

За словами Світлани Тарабарової, робота буде і сьогодні, і завтра; проблеми з’являються щодня. Найважливіше — зберегти відносини і нагадати собі, що ви любите один одного.