Карантин — не привід скасовувати посмішки і гарний настрій.

30 квітня Поліні, молодшій доньці Лілії Ребрик виповнилося два роки. Попри те, що святкування пройшло в тісному сімейному колі, свято вдалося на славу, інформує Ukr.Media.

У нас новий досвід! День народження у дуже вузькому колі, тільки вчотирьох! Дуже хвилювалися, щоб іменинниця була задоволена, щоб все вдалося і було справжнє свято!

Також телеведуча дала кілька порад, як відзначити день народження на карантині:

Головний, так би мовити, секрет: бути налаштованими на те, що все вийде! Банально, але саме від цього все і залежить. Не нервувати, не перейматися дрібницями, навіть якщо щось не виходить! Головне — оточіть іменинницю (іменинника) любов’ю, увагою, жартами і сміхом. І тут, до речі, неважливо — скільки років ви відзначаєте і навіть свято відзначаєте (адже необов’язково це день народження!) Все, що нам потрібно було для свята, ми замовили онлайн. Головне — заздалегідь сплануйте, розпишіть, як уявляєте собі «вечірку». Записуйте все до дрібниць, щоб нічого не забути. Якщо і вас свято застало на карантині — не сумуйте! Зробіть його для своїх рідних дуже теплим! Я вам щиро цього бажаю!