Актуальні новини

Ситуацію з кінотеатром “Київ” можна легко вирішити, – голова Держкіно

Культурний центр “Кінотеатр “Київ”, доля якого знаходиться під загрозою через непродовження оренди приміщення, все ще можна врятувати.
Про це заявив голова Держкіно Пилип Іллєнко на прес-конференції, присвяченій роз’ясненню позиції команди щодо ситуації навколо кінотеатру та його подальших кроків, передає Укрінформ.
“Ситуація з кінотеатром Київ знаходиться на тому етапі, коли її можна легко вирішити. Для цього потрібно виконувати норми чинного законодавства і умови договору оренди. Можливо, варто визнати, що десь була допущена якась помилка, у тому числі чиновниками, які займаються справою кінотеатру “Київ”, – зауважив Іллєнко.
Також голова Держкіно додав: “Мені здається неприпустимим підхід, коли до закладів культури застосовують ті ж мірки, що й до комерційних організацій. Ставити економічні критерії вище, ніж результати діяльності і вплив на культуру кінотеатрів, на мою думку, є великою помилкою. Така політика привела до того, що в нас тепер немає кінотеатрів “Україна” та “Кінопанорама”.
Іллєнко зазначив, що приміщення кінотеатру не треба передавати безкоштовно, але має бути встановлена адекватна орендна плата, розмір якої повинні обгрунтувати. Визначенням ціни займається Департамент комунальної власності Києва, який відмовляється продовжувати оренду дійсній команді кінотеатру “Київ”.
“Якщо вартість обгрунтовують ринковою ціною приміщення, то за такою логікою в нас ніколи не буде кінотеатрів у центрі міста. Не впевнений, що навіть комерційні кінотеатри, які показують американські блокбастери, потягнуть таку оренду”, – сказав Пилип Іллєнко

  Слава Камінська прокоментувала стосунки з екс-колегою по групі "НеАнгели"

Залишити відповідь