У неділю, 6 жовтня, на телеканалі “1+1” пройшов сьомий ефір самого очікуваного шоу “Танці з зірками”.

На телеекрани вийшов 7 випуск улюбленого шоу “Танці з зірками 2019” від 06.10.2019. У шостому ефірі телеглядачі побачили випуск, у якому пари помінялися партнерами, інформує Ukr.Media.

Варто відзначити, цей випуск — екватор шоу. Природно, боротися за своє місце під сонцем зіркам стає все важче.

У сьомому ефірі шанувальників шоу чекав обмін партнерами. Людмила Барбір станцювала пристрасне і сексуальне ча-ча-ча з партнером Ксенією Мішиної — Женею Котом. Нова пара під хіт MONATIK “Кожен раз” показала на паркеті справжній феєрверк почуттів, зобразивши закоханих, які готують на кухні сніданок.

Олена Кравець та Вікторія Булітко теж обмінялися партнерами. Олена втілила на паркеті легендарний образ Керрі Бредшоу з серіалу “Секс у великому місті”, і станцювала запальний вальс з Дмитром Дікусаром під хіт James Brown “it’s a man’s world”. Вікторія Булітко постала в образі розкутої Саманти з того ж серіалу, і в парі з Максом Леоновим виконала ф’южн.

Найсексуальніший учасник проєкту Даніель Салем станцював емоційний пасодобль з Оленою Шоптенко, яка протягом семи ефірів була в парі з Олексієм Яровенко. Завжди ліричний Даніель здивував телеглядачів образом короля Артура.

Протягом усього ефіру Юрій Горбунов повідомляв, хто з учасників — в зоні ризику. Але це буде мати значення тільки через тиждень, адже вчора шоу ніхто не залишив. Зате в наступному випуску, який відбудеться через тиждень, буде враховано і вчорашнє голосування глядачів у виборі “найслабшої ланки”. Ой, вибачте, це з іншої передачі…

Так, у 7 випуску від 06.10.2019 шоу “Танці з зірками” покинули… Ніхто. Всі на місці.