Серьога та Анна Різатдінова стали учасниками танцювального шоу.

Після того, як виклик танці з зірками прийняла MARUV, здавалося, що більше сенсацій не передбачається. Але це не так. Сьогодні стали відомі нові учасники "Танців з зірками". Так, у третьому оновленому сезоні на паркет вийдуть призерка олімпійських ігор з художньої гімнастики, молода мама Анна Різатдінова і популярний репер Серьога, який відомий також як Seryoga a.k.a Поліграф Шарікоff, інформує .

Останній виклик #танціззіркамиchallenge кинула епатажна, яскрава співачка MARUV. Артистка запросила на паркет соліста групи "Час і Скло" і тренера "Голос. Діти-5" Позитиву, репера Серьогу і гімнастку Ганну Різатдінову. Але в цьому сезоні вирішальний вибір робить чарівний дискобол, який застав зненацька Серьогу і Анну на одній зі зйомок.

Недовго думаючи, вони прийняли запрошення і зустрінуться з телеглядачами вже в першому ефірі "Танці з зірками", який відбудеться 25 серпня.

Своїми враженнями поділився Серьога:

"Моє життя дуже схоже на це шоу. Мені звичний весь цей антураж. По-перше, тут, як і в реальному житті, мене будуть оточувати красиві жінки і успішні колеги. А по-друге, настав час розучити нові па."

Анна Різатдінова розповіла, що завжди мріяла танцювати в цьому проекті.

"Я дивилася це шоу з моменту виходу на екрани, і попри величезну зайнятість, навіть перебуваючи на зборах за кордоном, я все одно намагалася не пропустити жодної передачі. Зараз треба сказати, що я помилялася, коли думала, що бальні танці — це легко. Насправді, це важка праця. Але я спортсменка, і праця мене не лякає. Мені пощастило, що я займалася гімнастикою. Це особливий вид спорту, який близький до балету і танцю. Мені дуже допомагає те, що у мене хороша розтяжка і гнучкість. Є і негативні сторони того, що я маю спортивний досвід, але я не хочу їх розкривати. Ми багато працюємо і сподіваємося відшліфувати свій танець так, щоб підкорити серця глядачів і суддів. Тепер завдяки проекту у мене з'явилася приголомшлива можливість прожити ще одні олімпійські ігри, тільки вже не на гімнастичному килимі, а на танцмайданчику."

  Міністр оборони Загороднюк назвав інформацію про "виселення штабу ВМС" недостовірною

Новоспечені учасники проекту трохи порадившись, вирішили, що далі танцювальна естафета переходить до актриси студії "Квартал 95" Олени Кравець, співачки та ведучої "Життя відомих людей" TAYANNA і яскравого артиста, тренера "Голос. Діти" Дзідзьо. Також, учасники вирішили кинути виклик акторові, ведучому "ЖВЛ", володарю титулу Містер Україна і Mister Sea World Богдану Юсипчуку. А хто з них прийме естафету і вийде на головний танцювальний паркет країни, телеглядачі дізнаються на офіційній сторінці проекту в Instagram вже зовсім скоро.

Нагадаємо, прем'єра нового сезону запланована на 25 серпня.