Серьога та Анна Різатдінова стали учасниками танцювального шоу.

Після того, як виклик танці з зірками прийняла MARUV, здавалося, що більше сенсацій не передбачається. Але це не так. Сьогодні стали відомі нові учасники "Танців з зірками". Так, у третьому оновленому сезоні на паркет вийдуть призерка олімпійських ігор з художньої гімнастики, молода мама Анна Різатдінова і популярний репер Серьога, який відомий також як Seryoga a.k.a Поліграф Шарікоff, інформує .

Останній виклик #танціззіркамиchallenge кинула епатажна, яскрава співачка MARUV. Артистка запросила на паркет соліста групи "Час і Скло" і тренера "Голос. Діти-5" Позитиву, репера Серьогу і гімнастку Ганну Різатдінову. Але в цьому сезоні вирішальний вибір робить чарівний дискобол, який застав зненацька Серьогу і Анну на одній зі зйомок.

Недовго думаючи, вони прийняли запрошення і зустрінуться з телеглядачами вже в першому ефірі "Танці з зірками", який відбудеться 25 серпня.

Своїми враженнями поділився Серьога:

"Моє життя дуже схоже на це шоу. Мені звичний весь цей антураж. По-перше, тут, як і в реальному житті, мене будуть оточувати красиві жінки і успішні колеги. А по-друге, настав час розучити нові па."

Анна Різатдінова розповіла, що завжди мріяла танцювати в цьому проекті.

"Я дивилася це шоу з моменту виходу на екрани, і попри величезну зайнятість, навіть перебуваючи на зборах за кордоном, я все одно намагалася не пропустити жодної передачі. Зараз треба сказати, що я помилялася, коли думала, що бальні танці — це легко. Насправді, це важка праця. Але я спортсменка, і праця мене не лякає. Мені пощастило, що я займалася гімнастикою. Це особливий вид спорту, який близький до балету і танцю. Мені дуже допомагає те, що у мене хороша розтяжка і гнучкість. Є і негативні сторони того, що я маю спортивний досвід, але я не хочу їх розкривати. Ми багато працюємо і сподіваємося відшліфувати свій танець так, щоб підкорити серця глядачів і суддів. Тепер завдяки проекту у мене з'явилася приголомшлива можливість прожити ще одні олімпійські ігри, тільки вже не на гімнастичному килимі, а на танцмайданчику."

  4 серпня — день Марії Магдалини: історія, традиції та прикмети свята

Новоспечені учасники проекту трохи порадившись, вирішили, що далі танцювальна естафета переходить до актриси студії "Квартал 95" Олени Кравець, співачки та ведучої "Життя відомих людей" TAYANNA і яскравого артиста, тренера "Голос. Діти" Дзідзьо. Також, учасники вирішили кинути виклик акторові, ведучому "ЖВЛ", володарю титулу Містер Україна і Mister Sea World Богдану Юсипчуку. А хто з них прийме естафету і вийде на головний танцювальний паркет країни, телеглядачі дізнаються на офіційній сторінці проекту в Instagram вже зовсім скоро.

Нагадаємо, прем'єра нового сезону запланована на 25 серпня.