Реперша планує за рік схуднути на 29 кілограмів.

Популярна українська реперша Alyona Alyona (Олена Савраненко) поділилася першими результатами схуднення. 15 червня знаменитість написала в соцмережі, що вирішила схуднути за рік на 29 кілограмів. Її початкова вага — 127,5 кілограмів, інформує Ukr.Media.

А, 24 липня, на своїй сторінці в Instagram співачка зізналася, що скинула за місяць 10 кілограм. За словами Alyona Alyona, її схуднення почалося з консультації з дієтологом. Фахівець порадив артистці здати необхідні аналізи.

“Я вирішила почати з дієтолога-терапевта, якого порадили саме ви — @dr_povorozniuk. На консультацію необхідно було принести результати аналізів: кровi, сечi та на різні гормони і результати узд брюшної порожнини. І якщо з органами в мене все гуд (крім жовчного, бо в мене його нема вже 5 років, але про це зроблю окремий пост), то аналізи показали різного роду відхилення — в роботі печінки, недостача йоду та вітаміну Д, надлишок сечової кислоти тощо. І найгірше — індекс homa показав, що я за один крок до цукрового діабету”, — поділилась реп-зірка.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Також 29-річна артистка розповіла про те, які продукти зараз вживає і як змінився її режим сну. Alyona Alyona зізналася, що задоволена результатами.

“Фрукти замінились овочами, білок став вареним або на грилі (або сейтан), крупи тільки з низьким глікемічним індексом (ніякого білого рису, який на Балі був основою харчування) і то 3-4 ложки, ніяких молочних продуктів чи солодощів, обов’язково оливкова та льняна олія. А ще — ніяких перекусів, бо вони піднімають цукор в крові. Тож зараз я прокидаюся щодня о 6 ранку, їм тричі на день чітко по таймінгу (14/10) і лягаю спати не пізніше 23 години. І ось результати. Більші, ніж я планувала, бо мала скидати 10 кг за 4 місяці. А вийшло за 1,5. Я маю також фізичні навантаження та тренування”, — написала знаменитість.

  Сніжана Бабкіна зізналася, зі скількома жінками їй зрадив чоловік