Актуальні новини

Танцюючий мільйонер Джанлука Ваккі показав нову кохану

Дівчина виявилася молодшою вдвічі!

Харизматичного італійця Джанлуку Ваккі прозвали "танцюючим мільйонером" після серії відео, які він опублікував у своєму Інстаграм. Його життя схоже на справжню казку: розкіш, багатство, дороге вбрання, приватні джети, яхти, красиві дівчата… Словом, Джанлука демонструє підписникам всі атрибути luxury-життя, інформує .

Танцювати на тлі всієї цієї пишності він почав будучи у відносинах з моделлю Джорджією Габріель. Дівчина супроводжувала багатого італійця скрізь, поки з Інстаграмів обох партнерів не стало ясно – вони розлучилися.

Приблизно в той же час у Мережі стали з'являтися чутки, що вся ця розкіш – удавана, а сам Джанлука – улюблений клієнт кредиторів. Як би те ні було, не можна сказати, що якість його життя з тих пір погіршилася.

Всі атрибути дорогого життя, як і раніше, присутні на його сторінках у соцмережах, а на місце чарівної Джорджії прийшла не менш мила і куди більш юна модель з Венесуели – Шерон Фонсека.

Закоханих, здається, зовсім не бентежить різниця у віці! Джанлуці в цьому році виповнюється 52 роки, а Шерон – 26 років. Рівно вдвічі!

Пара незмінно багато подорожує, оточує себе дорогими речами і веде дозвільний спосіб життя. Ось тільки спільними танцями, як у відносинах з Джорджією, Джанлука нас більше не радує.

Сподіваємося, що зовсім скоро "мільйонер" порадує нас новими запальними танцями в компанії з чарівною подругою!

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Стильний кінематограф: фільми про моду

Залишити відповідь