TAYANNA натякнула, що новий бойфренд не приймає її 8-річного сина. З ким зараз перебуває у відносинах 37-річна Тетяна Решетняк.

Популярна українська виконавиця Тетяна Решетняк, яка більш відома під сценічним ім’ям TAYANNA, відверто розповіла про особисте життя. У програмі “Життя відомих людей” 37-річна артистка зізналася, що у неї склалися непрості стосунки з бойфрендом Олександром, з яким вона познайомилася в соцмережі, інформує Ukr.Media.

“Я можу сказати, що я однозначно закохана, але сказати, що є суцільна гармонія, і я впевнена в завтрашньому дні, і все стабільно і класно, не можу”, — заявила TAYANNA.

Співачка натякнула, що їй дуже складно будувати стосунки з чоловіками так, як не всі готові приймати її 8-річного сина Даніеля від шлюбу з музичним продюсером Єгором Глібовим.

“Коли є дитина, дуже важко будувати відносини, надзвичайно складно. Я для себе прийняла рішення, що як буде, так і буде. Моя константа — це моя сім’я, я і дитина. Чоловік, який приходить, він або приймає це, або не приймає”, — поділилася виконавиця хіта «Фантастична жінка».