Джулія Робертс пояснила, чому два десятиліття не знімалася в романтичних комедіях. Голлівудська зірка назвала причини відмови від цього жанру фільмів.

Володарка “Оскара” Джулія Робертс в одному із інтерв’ю розповіла, чому шанувальники ось уже два десятиліття не бачили її в романтичних комедіях, інформує Ukr.Media.

За словами голлівудської кінодіви, вона нічого не має проти цього жанру. Просто весь цей час їй не пропонували ролей в картинах, які були б рівня «Весілля кращого друга» (1997) або «Ноттінг-Хілла» (1999).

“Люди іноді неправильно тлумачать кількість минулого часу, протягом якого я не з’являлася в романтичних комедіях, як моє небажання зніматися в них. Якби я прочитала щось, що, на мою думку, було б на рівні написання «Ноттінг-Хілла» або рівня навіжених веселощів «Весілля кращого друга», я б це зробила”, — заявила зірка кіно.

Джулія додала, що підходящих для неї романтичних комедій не існувало до пропозиції режисера Ола Паркера. Восени цього року вийде нова кінострічка за участю актриси під назвою «Квиток в рай». У картині також зіграв Джордж Клуні.

Крім того, Робертс пояснила, що сім’я — ще одна причина, по якій вона двічі подумає, перш ніж братися за новий проєкт.

“У мене також було троє дітей за останні 18 років. Це ще більше піднімає планку, тому що справа не тільки в тому, чи хороший цей матеріал. Це також математичне рівняння робочого графіка мого чоловіка, шкільного розкладу дітей та літніх канікул. Це не просто: “О, я думаю, що хочу це зробити”. Я пишаюся тим, що перебуваю вдома зі своєю сім’єю і вважаю себе домогосподаркою”, — поділилася Джулія.