Несамовиті визнання зірки телебачення неможливо читайте без сліз.

Українське суспільство нещодавно було повергнуто в шок. Молода, активна, успішна телеведуча Яніна Соколова відверто розповіла, що у неї був рак. Цілих 7 місяців тривала боротьба за життя і тепер зірка ТБ закликає ретельно стежити за своїм здоров'ям і ділиться страшними подробицями, інформує .

Нещодавно 35-річна Яніна Соколова розповіла про початок хвороби: безграмотний аналіз, момент, коли чекала результати, і що відбувалося з її тілом. Найважливіші й несамовиті цитати інтерв'ю Яніни Соколової наводимо далі.

Як виявилося, телеведуча звернулася до лікарів, помітивши симптоми, що вибиваються з її звичного самовідчуття.

"Так, це було несподівано. У липні минулого року на Одеському кінофестивалі раптом відчула — зі мною щось не так. Помітила симптоми, Які наштовхнули на думку — потрібно терміново звернутися до лікаря. Діагноз називати не хочу — це дуже особиста річ.

Повернулася до Києва, пішла на прийом до лікарні — поставили діагноз "полікістоз, гормональний збій" і призначили мікрооперацію. Прооперували. Після зробили аналіз тканин і почали лікування, яке стабілізувало б мій стан, повернуло колишню форму.

Тривало лікування два місяці, але симптоми з'явилися знову. Я знову звернулася до лікаря, і мені сказали, що, можливо, не до кінця все зробили і потрібно повторно провести операцію. Ну добре. Зробили ту ж саму процедуру. На цей раз я вирішила здати аналіз в приватній клініці, до цього проводили їх у державній.

І ось приходить мені на пошту результат, я "загуглила" ті словосполучення, які були у висновку. І зрозуміла: це рак.

Я вичитала сама свій діагноз, після зателефонувала лікарю. Діагноз підтвердився. Ми почали розбиратися в тому, як довго у мене рак. І з'ясували — рак був при першому аналізі, але його зробили неграмотно."

  У Львові помер заслужений артист України Володимир Коциловський

Про можливості уникнути раку, якби аналіз був зроблений вчасно, Соколова відповіла так:

"Не факт. Ми порівняли два моїх біоматеріали, взятих у серпні і в жовтні. Восени вже йшло посилення процесу і значне ураження. В Інституті раку вирішили видаляти три органи — один основний, носій ракової пухлини, і два суміжних, які могли містити злоякісні клітини. Зараз я без трьох органів, і життя моє заповнене величезною кількістю підтримуючих терапій і гормональними пластирами."

Телеведуча відверто зізналася, який період за весь цей час, був найважчим.

"Комп'ютерна томографія чітко показує, чи є у тебе рак чи ні. Поки я чекала цієї процедури та результату, не спала ночами. Я не розуміла, що зі мною станеться, як лікуватися, що робити після видалення органів, не розуміла перспективу того, що сталося. Це був дуже тривалий шок.

Усвідомлення приходить після першої хімії, коли вже ясно, чого чекати. Починаєш розуміти, як далі жити, як боротися з деякими побічними ефектами. Але найсумніше для жінки — алопеція, випадіння волосся."

Одкровення про хіміотерапії просто страшно читати…

"Протягом 7 днів після "хімії" тебе супроводжує блювання, викручування суглобів по всьому тілу і відчуття, що по венах тече щось токсичне, ти не можеш всидіти ані хвилини."

Ми бажаємо міцного здоров'я Яніні Соколоковій і закликаємо всіх стежити за здоров'ям і вчасно звертатися до лікарів.