Актуальні новини

П’ять нових серіалів березня

Весняний телевізійний сезон готує глядачам багато різноманітних нових релізів. І розпочнеться він відразу у березні з кількох довгоочікуваних прем’єр. Ми побачимо Кейт Вінслет у ролі ексцентричної диктаторки вигаданої європейської країни та ще багато цікавого.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1581067 {
min-height: 180px !important;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1581067{
margin: 0!important;
}

.mobile-branding-wrapper {
min-height: 200px
}
}

Вигадані пригоди Діка Терпіна

The Completely Made-Up Adventures of Dick Turpin, з 1 березня

Це історія відомого англійського розбійника та грабіжника Діка Терпіна. Проте ми побачимо не традиційну біографічну розповідь. Це комедійна вигадка з англійським актором та коміком Ноелем Філдінгом. Він відомий своєю роллю Вінса Нуара в «Майті Буш». У 2012 році запустив свій власний телесеріал Noel Fielding’s Luxury Comedy.

Режим

The Regime, 3 березня

У новому комедійному серіал «Режим» Кейт Вінслет грає роль авторитарної канцлерки, яка відчайдушно намагається втримати владу. Події відбуваються в вигаданій сучасній європейській країні з авторитарним режимом, який вона й очолює. Єлена Вернем намагається подавити розкол в країні. Ув’язненого лідера опозиції зіграв Г’ю Ґранта. Довірену особу Вернем грає бельгійський актор Маттіас Шонартс. Режисером є номінант на «Оскар» Стівен Фрірз («Королева», «Шері», «Небезпечні зв’язки») та володарка «Еммі» Джессіка Гоббс, яка працювала над «Короною».

Мері та Джордж

Mary & George, 5 березня

Події відбуваються в Англії на початку ХVІІ століття, коли Мері Вільєрс намагається зробити свого сина Джорджа фаворитом короля Якова І. Сюжет серіалу базується на книзі Бенджаміна Вуллі The King’s Assassin. У головні ролі – Джуліана Мур.

Яблука не падають ніколи

Apples Never Fall, з 14 березня

Ще одна екранізація роману Ліани Моріарті, авторки книг, за якими зняли «Велику маленьку брехню» та «Дев’ятеро ідеальних незнайомців».

  Ольга Фреймут розповіла підписникам про чергові правила етикету

«Яблука ніколи не падають» розповідає про надзвичайно щасливу зовні родину. У центрі сюжету – ідеальна сім’я Делейні, що складається з колишніх тренерів з тенісу, Стена і Джой, а також їхніх чотирьох дорослих дітей.

Після продажу тенісної академії подружжя готувалося до спокійного і забезпеченого життя, але доля мала свої плани. Раптово в їхньому будинку з’являється загадкова молода жінка Саванна. І саме цей візит стає початком ланцюжка подій, пов’язаних зі зникненням Джой. У ролі Джой Делейні – номінантка на «Оскар» Аннет Бенінг.

Полювання на вбивцю

Manhunt, з 15 березня

Після вбивства Авраама Лінкольна його друг та військовий секретар Едвін Стентон розгортає полювання на Джона Вілкса Бута. Історія ґрунтується на книзі Джеймса Л. Свонсона Manhunt: The 12-Day Chase for Lincoln’s Killer, виданої у 2007 році. За неї автор отримав Премію Едгара Алана По.

Палм-Рояль

Palm Royale, з 20 березня

Палм-Рояль – це колоритна історія аутсайдерів, яка розповідає про те, як Максін Сіммонс (Крістен Війг) намагається увірватися у вище суспільство Палм-Біч. Серіал заснований на романі Джульєт МакДенієл «Містер і місіс Американський пиріг». Дія серіалу відбувається у 1969 році. В одній з неочікуваних ролей знялася Кая Гербер.

Залишити відповідь