Ведуча програми Сніданок з 1+1 показала своїх синів.

У сім’ї телеведучої Нелі Шовкопляс 4 квітня — день народження її хлопчиків — Матвія і Тимофія. У себе в Інстаграмі вона на честь цієї події виклала кілька фотокадрів з синами і зроблені ще до їх народження під час вагітності, інформує Ukr.Media.

Шовкопляс написала в соцмережах зворушливий пост своїм двійнятам:

«Один з кращих днів в моєму житті! Мої маленькі і водночас такі великі хлопчики, зі святом! Я вас люблю! 6 років це вже серйозно і вони так швиденько промчали! У нас були різні моменти — легкі і не дуже, але попереду все тільки цікавіше і яскравіше! Просто вірте мені! Ви мене вчите йти до поставленої мети, шукати можливостей, а не відмазок, визнавати свої помилки і ще бути вільною, і бути собою. Спасибі вам за це! І завжди за вас, щоб не сталося! Люблю! Я дуже сумую, але не можу приїхати! З цієї причини всю ніч гортаю ваші знімки…».

Як з’ясувалося, вагітність Нелі вплинула на весільні плани ведучої. Вона з майбутнім чоловіком була змушена перенести урочистості на період вже після пологів. У себе в блозі Шовкопляс написала, що її вагітність протікала легко і весело. Вона активно працювала, жила на два міста, а за день до кесаревого навіть пішла на концерт Ніно Катамадзе.